ВПН

Интернет без граници!

Напредна безбедност. Интернет слобода. Комплетна приватност.

Уживајте во безбеден и приватен пристап до интернет

Со NordVPN, шифрирајте ја вашата онлајн активност за да ги заштитите вашите приватни податоци од хакери или рекламни снопови. Уживајте во глобалната поврзаност, заедно со брзината со високи перформанси и сигурен пристап до стриминг веб-страници, цензурирани содржини и социјални мрежи.

Останете безбедни на интернет – без оглед на се

Сајбер безбесноста може да изгледа многу сложена, но NordVPN го прави тоа лесно како што се добива. Најсовремените технологии ја штитат вашата интернет активност од хакери и малициозен софтвер, ве заштитуваат на јавни Wi-Fi мрежи, па дури и блокираат досадни реклами.

Знајте дека вашите податоци се секогаш приватни

Вистинската Интернет-приватност е само еден клик од вас. NordVPN ја заштитува  Вашата IP адреса и осигурува дека никој друг не може да види кои веб-страници ги посетувате или кои датотеки ги преземате.

Уживајте во Интернет без граници

Патување за бизнис или задоволство? Студирање или работа во странство? Одржувајте пристап до вашите омилени веб-страници и забавни содржини и заборавете на ограничувањата на цензурата или пропусниот опсег.

Чувствувајте се безбедно на било кој уред

Можете да обезбедите до 6 уреди со една сметка на NordVPN – компјутери, паметни телефони, рутери и друго. VPN  никогаш не бил по едноставен и по флексибилен: дома, во канцеларија и во движење.

Заштитете до 6 уреди истовремено

Уморни од компромитирање на онлајн приватноста и безбедноста на еден уред за друг? Со единствена сметка на NordVPN, можете истовремено да заштитете до 6 уреди. Заштитете го вашиот интернет сообраќај во движење со мобилните апликации на NordVPN достапни на Android и iOS уреди, уживајте во интуитивната VPN услуга за MacOS и Windows оперативните системи или преземете прокси екстензии за Chrome и Firefox.

Device

4952 сервери за избор низ целиот свет

Дали станува се повеќе фрустрирачки од ублажувачки и пропусен опсег? Изберете сервери од 62 земји и уживајте во најбрзото VPN искуство и подобра поврзливост на било кој уред, на кое било место и во секое време. NordVPN го опфаќа секој континент освен Антарктикот. Но, само затоа што пингвините едноставно не го разбираат Интернетот.

Услови на користење на NORDVPN

Започни пробен период